wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PHARMACERIS

PHARMACERIS

PHARMACERIS

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.m  ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne, umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej.

Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzyli 13 specjalistycznych serii z myślą o najbardziej wymagających, trudnych typach skóry, tzw. problemowych. Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym – wskazanym przez literę w nazwie serii.

Dermokosmetyki Pharmaceris tworzą kompleksowe programy pielęgnacyjne o udowodnionej, wysokiej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie oraz tolerancji. Preparaty Pharmaceris poddawane są badaniom dermatologicznym i klinicznym na osobach z problemami skóry, w niezależnych instytutach badawczych i szpitalach pod kontrolą lekarzy dermatologów oraz ekspertów z innych dziedzin. Do każdego preparatu marki Pharmaceris podchodzimy indywidualnie, starając się by spełniał oczekiwania wymagającej skóry i przede wszystkim przynosił oczekiwane rezultaty działania oraz przywracał skórze uczucie komfortu i zdrowy wygląd.Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu